Abonamenty

Czym są spotkania motywacyjne?

Spotykamy się raz w tygodniu, w tym samym miejscu o tej samej porze, zawsze na około 2 godziny. Spotkanie odbywa się w duch wsparcia, motywacji i coachingu, wykorzystując wszelką dostępną wiedzę psychodietetyczną, a prowadzi je wykwalifikowany Trener Wsparcia w Odchudzaniu. Na Spotkaniu rozmawiamy o tym, co działa dla każdego z osobna. Rozmawiamy o głębokiej i pozytywnej motywacji, która dla każdego jest inna

czytaj więcej

Czym są spotkania motywacyjne?

Spotykamy się raz w tygodniu, w tym samym miejscu o tej samej porze, zawsze na około 2 godziny. Spotkanie odbywa się w duch wsparcia, motywacji i coachingu, wykorzystując wszelką dostępną wiedzę psychodietetyczną, a prowadzi je wykwalifikowany Trener Wsparcia w Odchudzaniu. Na Spotkaniu rozmawiamy o tym, co działa dla każdego z osobna. Rozmawiamy o głębokiej i pozytywnej motywacji, która dla każdego jest inna.. Na koniec Spotkania każdy wychodzi zmotywowany, naładowany energią, pełen wiary w swoje możliwości i z głębokim zrozumieniem, jakie zmiany wprowadzić w najbliższym tygodniu i jak dać sobie radę z ewentualnymi przeszkodami. Wspólnie przyglądamy się postępom każdego z uczestników. Razem świętujemy sukcesy, razem radzimy sobie w sytuacjach kryzysowych.

Podczas spotkania

 • nauczymy się Metody Równowagi Metabolicznej w praktyce
 • wspólnie przyjrzymy się nawykom żywieniowym i stylowi życia
 • wyznaczymy realistyczne cele
 • poszukamy autentycznej motywacji
 • rozpoznamy i uwolnimy się od ograniczających przekonań na temat własnego ciała
 • nauczymy się czerpać radość z jedzenia
 • nauczymy się znaleźć inne sposoby radzenia sobie z emocjami, niż ich zajadanie
 • nauczymy się rozpoznawać głód fizyczny, emocjonalny
 • nauczymy się identyfikować, kiedy emocje powodują podjadanie i napady głodu
 • wejdziesz na drogę odzyskiwania szczupłej sylwetki, spokoju i własnej wartości

Spotkania są idealne dla osób, ktore:

 • odchudzały się już wielokrotnie, ale nigdy tak naprawdę nie schudły
 • chudną i tyją, doświadczają efektu jo-jo, w rezultacie kilogramów przybywa
 • uwielbiają przyjemność jedzenia, a dieta kojarzy się im z karą
 • objadają się, a potem czują się winni
 • stosują suplementy w nadziei, że schudną dzięki nim, a nie zmianom w swoim życiu
 • nie lubią i nie chcą przestrzegać rygorystycznych diet
 • mają poczucie, że straciły kontrolę nad jedzeniem
 • nie potrafią dokonać zmiany nawyków, mimo że wiedzą, które nawyki należałoby zmienić

zwiń

Grupy stacjonarne

Grupy Stacjonarne, to spotkania w rzeczywistości, w tak zwanym „realu”. Wybierasz Grupę, do której chcesz przynależeć. Kilkanaście  osób spotyka się zawsze w tym samym miejscu, raz w tygodniu o tej samej godzinie na około 2 godziny. Miejsca i godziny są z góry określone, a na mapie obok możesz zobaczyć, gdzie już działamy.

czytaj więcej

Grupy video

Spotkania motywacyjne w Internecie są w pełni interaktywne i uczestniczy w nich kilka osób. Wszyscy się widzimy, słyszymy i zabieramy głos. Spotkanie prowadzi Trener. Wybierana Grupa spotyka się zawsze raz w tygodniu o tej samej porze na około 1 godzinę. Dni i godziny są z góry określone. Zobacz obok.

czytaj więcej

Grupy stacjonarne

Grupy Stacjonarne, to spotkania w rzeczywistości, w tak zwanym „realu”, w odróżnieniu od spotkań internetowych. Uczestnik Grupy Stacjonarnej wybiera Grupę, do której chce przynależeć. Grupa ta spotyka się zawsze w tym samym miejscu, raz w tygodniu o tej samej godzinie na około 2 godziny. Miejsca (są to wydzielone sale) i godziny są z góry określone, a na mapie obok możesz zobaczyć, gdzie już działamy.Na Spotkaniu jest kilka-kilkanaście osób oraz Trener. Spotkanie polega wyłącznie na wspólnej rozmowie, swoistym dialogu motywacyjnym. Ale też wymieniamy się przepisami, pomysłami i rozwiązaniami. Na spotkaniach ważymy się (tylko chętni), jednak nie ujawniamy wagi a mówimy tylko o jej zmianie. Pomaga to monitorować wyniki a nie narusza intymności żadnego z uczestników. Sympatycznym elementem jest loteria owoców. Każdy przynosi 1 dowolny owoc i 1 osoba wygrywa wszystkie na koniec spotkania.

Przychodząc na pierwsze Spotkanie weź ze sobą Podręcznik Metody Równowagi, jeśli go posiadasz oraz 1 dowolny owoc na loterię. Pamiętaj też, żeby aktywować swój abonament.

 

zwiń

Program KLUBU RÓWNOWAGI realizujemy na cotygodniowych spotkaniach.

Tygodniowa opłata za uczestnictwo wynosi 30 zł (cena za 1 spotkanie w abonamencie miesięcznym) lub mniej (w pozostałych abonamentach). Jest to prawdopodobnie najtańsza forma odchudzania w której masz osobisty kontakt ze specjalistą.

czytaj więcej