Czym jest aplikacja Asystent Równowagi?

Czym jest Asystent Równowagi?

To aplikacja interentowa i mobilna, która pełni rolę wsparcia w indywidualnym stosowaniu Metody Równowagi. Asystent umożliwia zdiagnozowanie osobistej sytuacji użytkownika (historia wagi, styl jedzenia, nawyki żywieniowe, akktywność fizyczna itp.), oraz wyznaczenie indywidualnego celu w zakresie zmiany / poprawy stylu życia i odżywniania z uwzględnieniem Metody Zrównoważoengo Odżywiania. Dzięki Asystentowi nauczysz się Metody Równowagi Metabolicznej, oraz jak zmienić swoje złe nawyki żywieniowe i myślenie o sobie i swoich możliwościach tak, aby żyć pełną piersią i być szczupłym. Dzięki Asystentowi przejdziesz metamorfozę ciała i ducha!

Uruchom bezpłatną wersję internetową Asystenta »

Pobierz bezpłatną aplikację na android »

Pobierz bezpłatną aplikację na iOS »


czytaj więcej

 

Czym jest Asystent Równowagi?

To aplikacja interentowa i mobilna, która pełni rolę wsparcia w indywidualnym stosowaniu Metody Równowagi. Asystent umożliwia zdiagnozowanie osobistej sytuacji użytkownika (historia wagi, styl jedzenia, nawyki żywieniowe, akktywność fizyczna, itp.) oraz wyznaczenie indywidualnego celu w zakresie zmiany / poprawy stylu życia i odżywniania z uwzględnieniem Metody Zrównoważoengo Odżywiania. Dzięki Asystentowi nauczysz się Metody Równowagi Metabolicznej oraz jak zmienić swoje złe nawyki żywieniowe i myślenie o sobie i swoich możliwościach tak, aby żyć pełną piersią i być szczupłym. Dzięki Asystentowiu przejdziesz metamorfozę ciała i ducha!

Asystent umożliwia zdiagnozowanie osobistej sytuacji użytkownika (historia wagi, styl jedzenia, nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna, itd.) oraz wyznaczenie indywidualnego celu w zakresie zmiany / poprawy trybu życia i zbilansowanego odżywiania się.

Z osobistym wirtualnym asystentem nauczysz się zrównoważonego odżywiania, zmienisz swoje nawyki żywieniowe, rozpoczniesz zdrowy styl życia. Asystent pomoże Ci osiągnąć oraz utrzymać prawidłową wagę - bez głodówki i wyrzeczeń.

Podstawa to dobre nawyki żywieniowe, dzięki którym możesz schudnąć i zapomnieć o nadwadze.

Korzystając z Asystenta dołączysz do Klubu Równowagi - osób, które już stosują Metodę Równowagi Metabolicznej podjęły zmianę trybu życia oraz odżywiania się i schudły na zawsze!

Dzięki Asystentowi zmienisz myślenie o sobie i swoich możliwościach tak, aby żyć pełną piersią i być szczupłą. Z Asystentem przejdziesz metamorfozę ciała i ducha!

Podczas korzystania z Asystenta:

- nauczysz się zrównoważonego odżywiania w praktyce
- przyjrzysz się własnym nawykom żywieniowym i stylowi życia
- wyznaczysz sobie realistyczne cele do osiągnięcia
- znajdziesz autentyczną motywację
- uwolnisz się od ograniczających przekonań
- nauczysz się czerpać radość z jedzenia
- nauczysz się rozpoznawać głód fizyczny, emocjonalny
- schudniesz i będziesz się cieszyć z Twojego nowego wyglądu!

Masz dość wyrzeczeń i męczącego odchudzania?

Zrób to w końcu prawidłowo, naturalnie. Bądź w zgodzie ze sobą i osiągnij RównoWagę!

Asystent jest dostępny jako serwis internetowy oraz przez aplikacje mobilne na android i iOS dzięki czemu pracuje z Tobą przez cały dzień wszędzie tam gdzie jesteś!

 

Podczas korzystania z Asystenta

 • nauczysz się Metody Równowagi Metabolicznej w praktyce
 • przyjrzysz się własnym nawykom żywieniowym i stylowi życia
 • wyznaczysz sobie realistyczne cele
 • poszukasz autentyczną motywację
 • uwolnisz się od ograniczających przekonań na temat własnego ciała
 • nauczysz się czerpać radość z jedzenia
 • nauczysz się rozpoznawać głód fizyczny, emocjonalny
 • będziesz się cieszyć z Twojego nowego stylu życia i nowego wyglądu!

Masz dość diet i "smutnego" odchudzania?

Zrób to w końcu naprawdę, normalnie, naturalnie. Bądź w zgodzie ze sobą i osiągnij Równowagę!

Uruchom bezpłatną wersję internetową Asystenta »

Pobierz bezpłatną aplikację na android »

Pobierz bezpłatną aplikację na iOS »

 

Kluby stacjonarne

Grupy Stacjonarne, to spotkania w rzeczywistości, w tak zwanym „realu”. Kilkanaście  osób spotyka się zawsze w tym samym miejscu, raz w tygodniu o tej samej godzinie na około 2 godziny. Miejsca i godziny są z góry określone, a na mapie możesz zobaczyć, gdzie już działamy i wybrać dogodną Grupę dla siebie.

czytaj więcej

Kluby wideo

Spotkania Klubu w Internecie są w pełni interaktywne i uczestniczy w nich kilka osób. Wszyscy się widzimy, słyszymy i zabieramy głos. Spotkanie prowadzi Trener. Wybrany Klub spotyka się zawsze raz w tygodniu o tej samej porze na około 1 godzinę. Zobacz, kiedy spotykają się Kluby, do których możesz dołączyć i wybierz dogody dla siebie.

czytaj więcej

Kluby stacjonarne

 

Kluby Stacjonarne, to spotkania w rzeczywistości, w tak zwanym „realu”, w odróżnieniu od spotkań internetowych. Uczestnik Klubu Stacjonarnego wybiera Klub, do którego chce przynależeć. Klub ten spotyka się zawsze w tym samym miejscu, raz w tygodniu o tej samej godzinie na około 2 godziny. Istnieje też możliwośc spotkań mniej regularnych, rzadziej (zobacz abonamenty), jednak polecamy spotkania cotygodniowe.

Miejsca (są to wydzielone, intymne sale) i godziny są z góry określone, a na mapie poniżej możesz zobaczyć, gdzie już działamy. Na Spotkaniu jest kilka-kilkanaście osób oraz Trener. Spotkanie polega wyłącznie na wspólnej rozmowie. Uczymy się Metody Równowagi Metabolicznej w praktyce, na konkretnych przykładach. Wymieniamy się też przepisami, pomysłami i rozwiązaniami. Rozmawiamy o nawykach i aktywności fizycznej. Chwalimy się nowymi ubraniami, mniejszymi o kilka rozmiarów, odnajdujemy swój nowy styl!

Przychodząc na pierwsze Spotkanie weź ze sobą Podręcznik Metody Równowagi, jeśli go posiadasz (jeśli nie, Trener zaoferuje Ci pakiet startowy podczas Spotkania) oraz 1 dowolny owoc na loterię - zawsze jeden Klubowicz wygrywa wszsytkie przyniesione owoce..

zwiń

Kluby wideo

Spotkania motywacyjne w Internecie są w pełni interaktywne i uczestniczy w nich kilka osób. Wszyscy się widzimy, słyszymy i zabieramy głos. Spotkanie prowadzi Trener Klubu. Wybrany Klub spotyka się zawsze raz w tygodniu o tej samej porze na około 1 godzinę. 

Wymagania sprzętowe: Szczegółowo opisane w Regulaminie. Łącze o przepustowości download (na komputer z sieci) i upload (z komputera do sieci) nie niższej, niż 1 MB/s. Rekomendujemy używanie łącza stacjonarnego (lub sieci wifi) o nielimitowanym transferze oraz korzystanie ze słuchawek zintegrowanych z mikrofonem, lub słuchawek i mikrofonu krawatowego lub innego, umieszczonego jak najbliżej ust.

Wymagane oprogramowanie: posiadanie konta na G+, nie jest wymagana instalacja żadnego programu, najprawdopodobniej Twój komputer spełnia wszelkie wymogi.

Wybierz interesujący Cię dzień i sprawdź, w jakich godzinach i kto prowadzi dane Spotkanie.

zwiń

Opłaty

Abonamenty

Czas abonamentudo wykorzystania w czasieCena 
1 m-c 1 miesiąc 12,30- Zakup
1 rok 54 tygodni 123,- Zakup

Jak to wygląda w praktyce ?

 • Po zakupie abonamentu możesz korzystać z pełnej funkcjonalności ASYSTENTA RÓWNOWAGI przez cały okres ważności abonamentu.
 • Po zakończeniu ważności abonamentu, funkcjonalność zostaje ograniczona tylko do modułu Cel. Zakup kolejnego abonamentu wznawia otrzymywanie dostęp do pełniej funkcjonalności.

Opłaty

Abonamenty

Czas abonamentudo wykorzystania w czasieCena 
1 m-c 1 miesiąc 12,30- Zakup
1 rok 54 tygodni 123,- Zakup

Jak to wygląda w praktyce ?

 • Po zakupie abonamentu możesz korzystać z pełnej funkcjonalności ASYSTENTA RÓWNOWAGI przez cały okres ważności abonamentu.
 • Po zakończeniu ważności abonamentu, funkcjonalność zostaje ograniczona tylko do modułu Cel. Zakup kolejnego abonamentu wznawia otrzymywanie dostęp do pełniej funkcjonalności.
zwiń