Sposób na odchudzanie


Logo aplikacji Asystent Równowagi

Asystent Równowagi

Asystent Równowagi to elektroniczny osobisty trener odchudzania wg psycho-dietetycznej Metody Równowagi Metabolicznej - prowadzenia zdrowego trybu życia i zbilansowanego odżywiania się. Poznaj zasady zrównoważonego odżywiania i zapanuj nad swoim metabolizmem. To jedyna skuteczna, zdrowa, trwała i tania metoda odzyskania prawidłowej masy ciała.

 

Aplikacja Asystent Równowagi dostępna na systemy PC

Sprawdź więcej informacji o aplikacji Asystent Równowagi:

Abonament » Czytaj więcej »

Aplikacja Asystent Równowagi dostępna na systemy mobilne

Pobierz bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne:

Android »

iOS »

Nasze książki

Z podręcznika Metody Równowagi nauczysz się zdrowego odchudzania w kilka dni. Przepisy i diety zaskoczą Cię smakiem, prostym wykonaniem i niskimi cenami składników. Z nimi schudniesz! Praktyczny Dziennik Żywieniowy i Tygodnik Nawyków ułatwią Ci wprowadzanie skutecznych zmian żywieniowych. Niezastąpiona lektura w Twoim nowym zdrowym życiu!

Zobacz nasze książki  »

Konsultacje indywidualne

Zapraszamy Cię na konsultacje indywidualne, stacjonarnie, albo wirtualnie przez Internet z naszymi najlepszymi Trenerami. Poznasz Metodę Równowagi Metabolicznej w praktyce i odkryjesz, jakie myśli i przekonania przeszkadzają Ci w trwałym schudnięciu. Wspólnie z Trenerem ustalicie Twój indywidualny plan wprowadania zmian, dietę i odkryjecie Twoją głęboką i pozytywną motywację.

Sprawdź konsultacje indywidualne »

Wielka Gala

21 marca 2015 w Warszawie. Poznaj Metodę Równowagi Metabolicznej w praktyce i w pigułce. Zobacz, jakie myśli i przekonania przeszkadzają Ci w trwałym schudnięciu. Naucz się sobie z nimi radzić prostymi technikami. Poznaj osobiście uczestników Klubu Równowagi, którzy schudli dziesiątki kilogramów. Od tego dnia i Ty jedz i chudnij NAPRAWDĘ! I najważniejsze, bez diety i bez wysiłku...

więcej»

Spotkania Motywacyjne 

Oferta odchudzająca Metoda Równowagi to najprzyjemniejsza forma odchudzania jaką możesz sobie wyobrazić. Wprowadzając ją w swoim życiu, osiągniesz wspaniałe rezultaty. Będąc uczestnikiem Spotkań Klubu zyskasz niezbędną motywację, a dodatkowo przejdziesz metamorfozę ducha i stylu. Będziesz nowym człowiekiem!

abonamenty » więcej »