Przygotowania do ogólnopolskiego badania nawyków żywieniowych

Klub Równowagi rozpoczął przygotowania do przeprowadzenia Ogólnopolskiego badania nawyków żywieniowych w kierunku racjonalnego żywienia. Celem projektu będzie udoskonalenie profilu podejścia i pracy z osobami podejmującymi terapie odchudzające - na podstawie Programu Klub Równowagi. W ramach badania planowane jest objęcie działaniami kilkuset osób, w wybranych miejscowościach na teranie całego kraju. Badani będą poddani szczegółowym pomiarom medycznym, testom psychologicznym oraz oddziaływaniom Metodą Równowagi Metabolicznej. 

Bliższe informacje dla osób zainteresowancyh skorzystaniem w udziale w badaniu przedstawimy wkrótce.

Jesienna edycja szkolenia trenerów 21 - 22 Listopad 2015 (sob/nie)21 listopada 2015

Zapraszamy na szkolenie osoby posiadające wykształcenie lub doświadczenie w zawodach związanych z żywieniem, zdrowiem, poprawą kondycji psychicznej lub fizycznej. W ramach szkolenia zostanie też przedstawiony nowy projekt Klubu Równowagi. 

Konkurs na Światowy Dzień Walki z Otyłością31 października 2015


Konkurs na Światowy Dzień Walki z Otyłością

Klub Równowagi dołącza do udziału w Światowym Dniu Walki z Otyłością i ogłasza Konkurs „Zdrowe danie na odchudzanie”. Zapraszamy wszystkich, którzy przygotowują samodzielnie smaczne zdrowe i dietetyczne posiłki do podzielenia się jednym wybranym przepisem.

WIĘCEJ INFORMACJI POD LINKIEM NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/events/533764096782216/

Jesienna edycja szkolenia trenerów 23 - 24 Październik 2015 (pt/sb)23 października 2015

Zapraszamy na szkolenie osoby posiadające wykształcenie lub doświadczenie w zawodach związanych z żywieniem, zdrowiem, poprawą kondycji psychicznej lub fizycznej. W ramach szkolenia zostanie też przedstawiony nowy projekt Klubu Równowagi. 

Szkolenie trenerów wsparcia w odchudzaniu24 kwietnia 2015

W ramach KLUBU RÓWNOWAGI szkolimy Trenerów Wsparcia w Odchudzaniu stosując program oparty na  najnowszych osiągnięciach psychodietetyki. Program otrzymał wyróżnienie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, jako autorska metoda uzyskania wymarzonej sylwetki. Dzięki nowatorskiemu podejściu do żywienia i stylu życia, odeszliśmy od powszechnie stosowanych restrykcyjnych oddziaływań, a skoncentrowaliśmy się na wsparciu uczestników w trwałej przebudowie ich sposobu odżywiania, nastawienia do siebie, auto-motywacji i nawyków.

Seminarium "PRZEMIANA RÓWNOWAGI" wraz z Doroczną Galą21 marca 2015

logo - gala 2015

Zapraszamy na Wyjątkowe Seminarium

 

"PRZEMIANA RÓWNOWAGI"

wraz z Doroczną Galą

w dniu 21 marca 2015, Warszawa

  cena: 340zł, KUP

Orły są pięknymi ptakami. Żyją blisko 70 lat. Kiedy mają około 30 lat, ich dzioby zaczynają robić się miękkie i brzydkie. Pewien orzeł, kiedy i na niego przyszedł czas, zauważył, że coś z jego dziobem było nie w porządku. Zaczął więc pytać przyjaciół, co ma zrobić. „Nic nie rób, jeszcze sobie napytasz biedy, nie ryzykuj” - powiedział mu jastrząb. „O co ci chodzi, wszystkie orły tak mają” - zdziwił się sokół. „Nie jest tak źle, widziałem orła, który miał dużo gorzej” - pocieszył rybołów. Ale orzeł nie chciał się z tym pogodzić. Instynkt ciągnął go do czegoś innego... Schował się w jaskini i tak długo tłukł dziobem o skały, aż dziób odpadł. Orzeł był przerażony. Nie minęło jednak kilka dni, kiedy w miejscu dziobu wyrósł nowy piękny, twardy i ostry dziób. Od tego momentu wszystkie orły, kiedy ich dzioby stają się brzydkie, pozbywają się ich i niedługo potem z dumą noszą nowe dzioby. Nie muszą już radzić się innych ptaków. Wiedzą, co dla nich dobre.

legenda amerykańska

Uczestnicy którzy schudli

Zapraszamy Cię do doświadczenia PRZEMIANY, może i wbrew temu, co teraz jeszcze w twojej głowie, że się nie uda. Może i wbrew temu, co mówią Ci znajomi czy rodzina.
Zapraszamy Cię do PRZEMIANY zgodnie z tym, na co zasługujesz.

W czasie jednego dnia Seminarium dowiesz się i doświadczysz:

• Na czym w istocie polega Metoda Równowagi Metabolicznej

• Jak praktycznie i łatwo stosować Metodę Równowagi Metabolicznej, biorąc pod uwagę zachcianki, głód, sytość, przyjemność z jedzenia i okoliczności

• Jak zmienić trwale i w przyjemny sposób nawyki, bez wysiłku czy poczucia braku

• Co robić z myślami i przekonaniami niewspierającymi i sabotującymi, jak zacząć dobrze o sobie myśleć

• Na co i jak nastawić swój umysł, aby osiągnąć szczupłą sylwetkę i utrzymać ją już do końca życia

Podczas wieczornej Gali poznasz osobiście praktyków Metody Równowagi, osoby które schudły dziesiątki kilogramów, jedząc ciastka, pijąc alkohol, a mimo to żyjąc zdrowo.

Zobaczysz na własne oczy, co to jest i jak działa spryt dietetyczny. Zobaczysz, jakie to proste i UWIERZYSZ, ŻE TY TEŻ MOŻESZ!

 uczestnicy gali

Miejsce: Warszawa

Termin: 21 marca, sobota

Program:

10:00 - 13:00 Część pierwsza
13:00 - 14:00 Przerwa na obiad
14:00 - 18:00 Część druga
18:00 - 19:00 Przerwa na kolację
20:00 - 22:00 Gala

cena: 340zł, KUP

 

 

Pokaż starsze newsy