Co robimy inaczej?

My też próbowaliśmy diet cud, magicznych pigułek i forsownych ćwiczeń. I też bez efektu... Bo wszystko zaczyna się głowie.
Czy zatem NAPRAWDĘ można jeść wszystko i chudnąć?

Bez diety i bez jo-jo?

W Klubie Równowagi stosujemy Metodę Równowagi, w której nie ma żadnego produktu zakazanego. Nawet chipsy z piwem czy wizyta w barze fast food nie są złamaniem zasad. Nie ma problemu z nie myśleniem o różowym słoniu, bo tego słonia po prostu nie ma. Dzięki temu wszystkie produkty żywnościowe są dozwolone, nie ma dobrego i złego jedzenia. Nie ma jedzenia, po którym powinnaś mieć wyrzuty sumienia. Nie ma niczego, co powodowałoby opisane powyżej napięcie. W ogóle nie zużywasz swojej energii na zakazy.

Zamiast tego koncentrujemy się produktach najlepszych dla Ciebie. Jest to bardzo bogata grupa produktów, nazwana DoWOLI. Zwykłe, zdrowe, sycące i odżywcze produkty, niedrogie i dostępne wszędzie. I wszystkie te produkty możemy jeść w ilościach właśnie DoWOLI.

Jest też druga grupa produktów, ZdroweEXTRA. Są to wszystkie wartościowe produkty, ale bardziej kaloryczne. I ostatnia grupa to MałeCoNIECO. To wszystkie produkty, których w epoce mamutów nie było, to produkty z biologicznego punktu widzenia zupełnie nam zbędne do życia. Jednak z psychologicznego punktu widzenia, są one niezastąpione.


Daj sobie szansę!

My, jako dorośli ludzie, nie chcemy, aby ktoś nas łapał za rękę i mówił „Nie wolno”. I to odróżnia Metodę Równowagi od diet. Brak zakazów, brak traktowania jakiegokolwiek jedzenia jako „złe” jedzenie. Bo najlepiej smakuje zakazany owoc. Kiedy już nie jest zakazany, to nie ciągnie nas tak bardzo…

Przychodzi do nas, do Klubu wiele osób, które widząc tę metodę, nie może uwierzyć, jak to jest możliwe, że jedząc tyle różnych rzeczy bez ograniczeń, i jeszcze mogąc sobie pozwolić na MałeCoNIECO, można schudnąć. Ale nawet niedowiarki chudną. To nie cuda. Metoda jest po prostu tak sprytnie opracowana, aby nasz mózg koncentrował się na tym co korzystne i to w przyjemny sposób. Brak zakazów, brak napięcia, pełen szacunek dla wyborów każdego z nas i cała energia idzie w stronę korzystnych produktów. Nagle, bez walki ze sobą wybieramy naturalnie to, co lepsze. A efekty pojawiają się praktycznie od razu.

I są to efekty, które zostaną z nami do końca życia. Metoda Równowagi, po krótkim przyswojeniu sprowadza się do zwracania uwagi, czy nie jemy za mało produktów DoWOLI i ile porcji ZdrowegoEXTRA i MałegoCoNIECO dziś już mamy na koncie. Nagle zdrowe odżywianie staje się dziecinnie łatwe, przestawia się na nie cała rodzina, nie musisz gotować osobno dla męża czy dzieci.

Smaczny sukces

Z Metodą Rónowagi wydajesz mniej pieniędzy na jedzenie, masz więcej energii, nie jesteś niewolnikiem diety i, oczywiście, odzyskujesz upragnioną sylwetkę. Nigdy nie chodzisz głodna czy głodny. Zamiast wyrzeczeń, robi się z tego ekscytująca przygoda i chcesz innym opowiadać o Metodzie.
 
Na początku możesz mieć pokusy, aby dostać rozpisaną dietę, bo nie wiesz, jak się w tym wszystkim poruszać. Jeżeli masz taką potrzebę, możesz skorzystać z bogatego menu gotowych całodziennych jadłospisów i przepisów na pyszne potrawy. Znajdziesz u nas schabowego, gołąbki, mielone, spaghetti, sernik, szarlotkę, curry, a wszystko w nieco przerobionej wersji, tak aby jak najwięcej było w grupie DoWOLI. Nie uwierzysz, jak sycący, tani, prosty i szybki do wykonania może być przepyszny obiad dla całej rodziny. Kociołek Wieprzowy, Zdrowy Schabowy, Mięsne Kofty, Zamiast Frytek, Owocowe Brulee, Pannacota z Kardamonem… Inspiracjom nie ma końca. A nasi Klubowicze cały czas wymyślają własne przepisy, zainspirowani Metodą. Nadziewany Bakłażan, Sajgonki, Torcik Niebylejaki. To nie brzmi jak dieta, prawda?

W Klubie Równowagi odzyskujesz upragnioną sylwetkę bez diety i na zawsze. Zapraszamy!