DoWoli Nie uwierzysz, jak wiele różnych smacznych, a przy tym niedrogich produktów można jeść "do woli" na diecie odchudzającej.

Tu są wszystkie odżywcze i zdrowe produkty, które przyczyniają się do zmniejszania masy ciała. To nie tylko sałata i chuda ryba jak w innych dietach. Zdziwisz się, jak wiele różnych rzeczy można, a nawet należy jeść bezkarnie, a są to m.in.: wszystkie owoce (nawet banany i winogrona), warzywa (za wyjątkiem ziemniaków i kukurydzy), większość mięs (nawet pieczony schab), duża różnorozność ryb (łącznie z łososiem), mleko, jogurty i wiele innych produktów. Naprawdę to wszystko do woli na diecie? Tak!

czytaj więcej

DoWoli

 

Podręcznik Metody Równowagi

Będąc na diecie, zmuszamy się do odmierzania dokładnych ilości nawet bardzo niskokalorycznych produktów. Spożywamy 1 zamiast 2 plasterków chudej wędliny. Nie ma to sensu, bo po diecie, albo kiedy nie wytrzymasz i ją przerwiesz, "rzucasz się" na duuuuuużo bardziej kaloryczne potrawy. Gdzie tu równowaga? Dlatego w Metodzie Równowagi nie przejmujemy się z taką aptekarską dokładnością tym, co jest zdrowe, odżywcze i w dodatku tak nas nasyci, że na pewno przyczyni się do chudnięcia. I nie tylko o kaloryczność tu chodzi. Na przykład jajka. W Metodzie Równowagi są w Grupie DoWOLI. Dlaczego? Ponieważ są badania, a i my, Klubowicze, wiemy z doświadczenia, że 2-3 jajka na śniadanie zmniejszają ilość zjedzonych kalorii później w ciągu dnia. Jajka tak sycą. A co z cholesterolem? Cóż, są badania, że osoby jedzące powyżej 4 jajek na tydzień mają niższy poziom cholesterolu od osób jedzących 4 jajka i mniej na tydzień, bazujemy też na własnych doświadczeniach. Nie każdy Klubowicz je jajka, ale każdy zastanowił się nad tym, jak się po nich czuje. I większości z nas pomagają one chudnąć.

Poza tym, zwracamy uwagę na ilość białka. Nie, to nie jest dieta wysokobiałkowa, spokojnie. Ale główny posiłek, w którym zabrakło białka, powoduje, że szybko czujemy się głodni, tacy... niedojedzeni. I o to też dbamy w Metodzie Równowagi, żeby po prostu nie chodzić głodnym. Ta Metoda to nie restrykcyjna dieta, tylko sposób zbilansowanego odżywiania, który jest smaczny i przyjemny, a przy tym gwarantuje chudnięcie, bo bierzemy pod uwagę i rozum i metabolizm.

I taka jest właśnie logika listy produktów DoWOLI. Szczegółowe spisy produktów znajdują się w naszym elektronicznym Asystentcie Równowagi

zwiń