Nowe grupy w Gorzowie!

Seminarium w Gorzowie było wspaniałe, sala pękała w szwach - było 300 osób. W związku z ogromnym zainteresowaniem, zostają otwarte nowe grupy Klubu Równowagi w Gorzowie Wielkopolskim!

 

Andrzej Stefanowicz

czas : czwartek, godz. 19:00 – start 21 sierpnia!

miejsce : Restauracja Fitness Cafe, ul. Kombatantów 34 (1 piętro, Watral)

 

Grupę będzie prowadził Andrzej Stefanowicz.

Andrzej Stefanowicz
tel. 664 967 111
e-mail: andrzej@klubrownowagi.pl
www.odchudzaniezglowa.pl

 

Jestem gorzowianinem od zawsze. Tu się urodziłem, wychowałem, skończyłem studia na AWF-ie oraz podjąłem pierwszą pracę w Fitness Clubie.


Na początku pracy skupiałem się przede wszystkim na aktywności fizycznej. Ale zauważyłem, że taka przy odchudzaniu daje tylko 20-40 procent efektu. To był bodziec do dalszych poszukiwań. Spojrzałem w stronę żywienia. Zostałem dyplomowanym dietetykiem. Pomogło. Efekt był o wiele większy. Ale... nadal to nie było do końca to. Klienci ćwiczyli, odpowiednio jedli, mieli efekty, ale często później odpuszczali. To był kolejny bodziec. Szukałem dalej. Zacząłem skupiać się na głowie. Na psychice. Na motywacji. To było to! Dopiero to dało pełny repertuar odchudzania. Klub Równowagi to kolejny element mojego rozwoju, to siła wsparcia grupy!


Od zawsze o tym marzyłem, aby zostać trenerem, w tym kierunku skończyłem studia i rozwijam swoje kompetencje. Niezależnie czy wcielam się w rolę trenera koszykówki, nordic walking czy fitness kieruję się zasadą używając sportowej nomenklatury: „najpierw sportowiec, potem zwycięstwo” zamiast dość popularną zasadą „zwycięstwo za wszelką cenę”. Przekładając to na misję Trenera Wsparcia w Odchudzaniu to zawsze stawiam na człowieka, a nie tylko na ilość zgubionych kilogramów.

Inspiruję  ludzi do tego, aby nie koncentrowali się na utracie kilogramów, tylko aby tą energię skierowali na zamianie nawyków żywieniowych. Jeśli wkroczymy na drogę zdrowego stylu życia to kilogramy same uciekną raz na zawsze, a my będziemy mogli zrealizować wszystkie nasze wymarzone cele – nie tylko te związane ze szczupła sylwetką!

Podczas współpracy dbam zarówno o przekazanie wiedzy, umiejętności i konkretnych wskazówek żywieniowych oraz aspekt związany stricte z odkryciem potencjału w człowieku między innymi poprzez zadawanie pytań, pomoc w znalezieniu własnych odpowiedzi i rozwiązań - słuchanie, a nie tylko dawanie rad i poleceń.  

Dla mnie Klub Równowagi to kontynuacja tej filozofii, to  sposób na uporządkowanie świata jedzenia
i odzyskanie równowagi w życiu.


Dołożę wszelkich starań, aby Klub Równowagi w Gorzowie był wzorcowym centrum Motywacyjnych Grup Wsparcia w Odchudzaniu i był odpowiedzią na potrzeby mieszkańców.

Klubu Równowagi w Gorzowie będzie się mieścił w różnej lokalizacji, tak aby każdy mógł do nich wygodnie trafić. Grupy będą liczyć od 10 do 15 osób. Wiek i płeć uczestników nie mają znaczenia. Liczy się chęć schudnięcia i chęć bycia wsparciem dla pozostałych uczestników. Spotykać się będziemy raz na tydzień na około dwóch godzin. Nasze spotkania obejmować będą wszystkie zagadnienia z zakresu prawidłowej, codziennej diety oraz zrozumienie zasad funkcjonowania organizmu i jego potrzeb. Dzięki tej wiedzy nasi uczestnicy systematycznie chudną i co najważniejsze - utrzymują wagę po zakończeniu programu.

Będziemy Was wspierać, poczujecie moc metody równowagi i siłę wsparcia grupy!Seminarium Inauguracyjne w Gorzowie Wielkopolskim20 sierpnia 2014

Seminarium Inauguracyjne Klubu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się w dniu 20 sierpnia 2014 o godzinie 18:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Sikorskiego 107. Seminarium zorganizował Andrzej Steanowicz, a prowadziła Anna Szczypek

Szkolenie trenerów08 sierpnia 2014

W ramach KLUBU RÓWNOWAGI szkolimy Trenerów Wsparcia w Odchudzaniu stosując program oparty na  najnowszych osiągnięciach psychodietetyki. Program otrzymał wyróżnienie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, jako autorska metoda uzyskania wymarzonej sylwetki. Dzięki nowatorskiemu podejściu do żywienia i stylu życia, odeszliśmy od diet, a skoncentrowaliśmy się na wsparciu uczestników w przebudowie ich nastawienia, motywacji i nawyków.

Akademia Zdrowego Życia - Warszawa05 sierpnia 2014

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Annę Szczypek w ramach Akademii Zdrowego Życia. Odchudzanie w grupie metodą równowagi
“Jak wprowadzać zmianę nawyku – samemu – czy w grupie?"
- prowadząca psychodietetyk Anna Szczypek

Warsztat w ramach dofinansowania Akademii Zdrowego Życia, jest bezpłatny.

Szkolenie Agenta Klubu Równowagi19 lipca 2014

Rozglądasz się za ciekawym, satysfakcjonującym zajęciem?Czy wiesz, że profesjonalna sprzedaż jest jednym z najlepszych źródeł dochodu?A może jesteś praktykiem sprzedaży i dobrze wiesz, ile znaczy świeży pomysł, doskonały, bezkonkurencyjny produkt, rzeczywiście bardzo potrzebny ponad połowie społeczeństwa?

A może masz pozytywny stosunek do innych ludzi i ich sukcesy są dla Ciebie źródłem radości?

Szkolenie Trenerów11 lipca 2014

W ramach KLUBU RÓWNOWAGI szkolimy Trenerów Wsparcia w Odchudzaniu stosując program oparty na  najnowszych osiągnięciach psychodietetyki. Program otrzymał wyróżnienie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, jako autorska metoda uzyskania wymarzonej sylwetki. Dzięki nowatorskiemu podejściu do żywienia i stylu życia, odeszliśmy od diet, a skoncentrowaliśmy się na wsparciu uczestników w przebudowie ich nastawienia, motywacji i nawyków.

Pokaż starsze newsy