Spotkanie informacyjne - nowa grupa - Warszawa Śródmieście

Spotkanie informacyjne Klubu Równowagi w Śródmieściu w Warszawie.

Spotkanie, podczas którego zapoznacie się Państwo z  Metodą Równowagi Metabolicznej, poprowadzi Iza Antosiewicz, Trener Wsparcia w Odchudzaniu.

Dowiecie się Państwo, jak Metodę skutecznie wdrożyć w Wasze życie i życie Waszych najbliższych. Bo znać drogę, a podążać nią, to dwie różne rzeczy. :-)

Iza Antosiewicz jest dietetykiem, z zamiłowania trenerem rozwoju oraz coachem. Iza osobiście jest też oczywiście fanką Metody Równowagi. Sama właśnie zrzuciła 6kg! Prywatnie Iza jest mamą trójki dzieci, czego po niej zupełnie nie widać, i przemiłą osobą nastawioną pozytywnie do innych ludzi, żywo zainteresowaną pomaganiem

 

Gdzie? Spotkanie odbędzie się przy ulicy  Marszałkowskiej 53/24 w Warszawie

Kiedy? Poniedziałek, 8 września, godzina 18:00

Ilość miejsc ograniczona

Organizacja i zapisy: Iza Antosiewicz
e-mail: iza.antosiewicz@klubrownowagi.pl
tel.530503050

Klub Równowagi w Ursusie07 września 2014

W dniu 7 września 2014 (niedziela) w godz. 10:00- 14:00 w Domu Kultury "KOLOROWA" w Ursusie w ramch Dni Otwartych, będzie mogli Państwo zapoznać się z ofertą Klubu Równowagi.

Szkolenie Agenta Klubu Równowagi23 sierpnia 2014

Rozglądasz się za ciekawym, satysfakcjonującym zajęciem?Czy wiesz, że profesjonalna sprzedaż jest jednym z najlepszych źródeł dochodu?A może jesteś praktykiem sprzedaży i dobrze wiesz, ile znaczy świeży pomysł, doskonały, bezkonkurencyjny produkt, rzeczywiście bardzo potrzebny ponad połowie społeczeństwa?

A może masz pozytywny stosunek do innych ludzi i ich sukcesy są dla Ciebie źródłem radości?

Nowe grupy w Gorzowie!21 sierpnia 2014

Seminarium w Gorzowie było wspaniałe, sala pękała w szwach - było 300 osób. W związku z ogromnym zainteresowaniem, zostają otwarte nowe grupy Klubu Równowagi w Gorzowie Wielkopolskim!

Seminarium Inauguracyjne w Gorzowie Wielkopolskim20 sierpnia 2014

Seminarium Inauguracyjne Klubu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się w dniu 20 sierpnia 2014 o godzinie 18:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Sikorskiego 107. Seminarium zorganizował Andrzej Steanowicz, a prowadziła Anna Szczypek

Szkolenie trenerów08 sierpnia 2014

W ramach KLUBU RÓWNOWAGI szkolimy Trenerów Wsparcia w Odchudzaniu stosując program oparty na  najnowszych osiągnięciach psychodietetyki. Program otrzymał wyróżnienie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, jako autorska metoda uzyskania wymarzonej sylwetki. Dzięki nowatorskiemu podejściu do żywienia i stylu życia, odeszliśmy od diet, a skoncentrowaliśmy się na wsparciu uczestników w przebudowie ich nastawienia, motywacji i nawyków.

Pokaż starsze newsy