Zestaw Startowy Uczestnika

Co to jest?

Zestaw Startowy składa się z:
 • Podręcznika
 • Oryginalnych Przepisów częśc 1
 • Dziennika Żywieniowego
 • Tygodnika Nawyków
Całość jest zapakowana w praktyczne etui.

Jak wygląda Zestaw?

Cena

 • 50 zł

 

Podręcznik Metody Równowagi Metabolicznej

 

Co to jest?

Podręcznik Metody Równowagi to książka autorstwa Anny Szczypek opisująca podstawowe zasady Metody. Opisy są bardzo przystępne i podane w praktyczny sposób. Nie brak przykłądów menu i czytelnych wyjaśnień. Z Podręcznikiem Metoda staje się dziecinnie prosta, intuicyjna i można się jej nauczyć dosłownie w kilka dni. Po wstęnym opanowaniu Metody, warto wracać do Podręcznika w przypadku wątpliwości lub wprowadzania nowych potraw.
Podręcznik jest wydany w bardzo wysokiej jakości, a przepiękne ilustracje powodują, że czyta się go jeszcze chętniej.
Wielu Uczestników Klubu nosi podręcznik ze sobą cały czas i praktycznie się z nim nie rozstaje. Jest to nieoceniona pomoc w ich nowym życiu.

Jak wygląda?

Cena

25 zł

Oryginalne Przepisy Część 1

 (uwaga - Część 2 w przygotowaniu)

Co to jest?

Przepisy na niezwykle smaczne ale odchudzajace potrawy.
 • Dla uwielbiających gotować - ogromne pole do popisu.
 • Dla nowicjuszy w kuchni - łatwy sposób na rozpoczęcie przygody
 • Dla opornych w kuchni - wiele niezwykle prostych przepisów, które nawet oporni pokochają.
Kociołek Wieprzowy, Zdrowy Schabowy, Mięsne Kofty, Zamiast Frytek, Owocowe Brulee, Pannacota z Kardamonem… Inspiracjom nie ma końca. To nie brzmi jak dieta, prawda?

Jak to wygląda?

Cena

15 zł + koszty wysyłki

Nasze pomoce

 

Dziennik i Tygodnik

Według wszelkich badań, osoby notujące to, co jedzą i co robią oraz planujące to wszsytko na piśmie, osiągają 2 raz lepsze efekty albo te same efekty ale 2 razy szybciej. Wielu Uczestników Klubu Równowagi korzysta z tej informacji i prowadzi własne zapiski. Aby to ułatwić proponujem:
 • Dziennik Żywieniowy, w którym zaplanujesz i zanotujesz skonsumowane jedzenie w podziale na DoWOLI, ZdroweEXTRA i MałeCoNIECO. Przy okazji poznawanie Metody Równowagi stanie się jeszcze prostsze. A zapiski pomgą zrozumieć wiele mechanizmów i bardzo często odpowiedzą na pytanie: "Przecież zeszły tydzień był taki sam jak zawsze, a udało mi się schudną aż 1,5 kg! Jak to możliwe?!"

  Dziennik wystarczy aż na 50 dni

 • Tygodnik Nawyków, w którym zaplanujesz i zanotujesz aktywność fizyczną (niezależnie od tego czy tylko spacery czy aż forsowne biegi), nawyk żywieniowy, który zmieniasz oraz częstotliwośc wracania myślami do planowanego efektu, czyli wykorzystywanie siły umysłu.

  Tygodnik wystarczy aż na 20 tygodni

Jak to wygląda

Cena

Dziennik 10 zł
Tygodnik 10 zł