Skuteczne odchudzanie wg diety Równowagi

CHCESZ SZYBKO SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ I UTRZYMAĆ WAGĘ?


Schudnij raz na zawsze! Poznaj oraz stosuj zasady zrównoważonego odżywiania się i zapanuj nad swoim metabolizmem. To jedyny skuteczny, zdrowy, trwały i tani sposób na odzyskanie prawidłowej masy ciała.

Do Klubu Równowagi zapraszamy osoby, które chcą trwale schudnąć bez efektu jo-jo, bez restrykcyjnych diet i ćwiczeń ale rozpoczynając zdrowy tryb życia. Z naszym wsparciem nauczysz się planować zdrowe zbilansowane posiłki i dobierać jadłospis tak, aby zapomnieć o głodzie i chudnąć. Poznasz zasady zrównoważonego odżywiania, zrobisz profesjonalną diagnozę swojego stylu jedzenia, nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej oraz wyznaczysz sobie indywidualne cele i odzyskasz już na zawsze RównoWagę.

Wybierz dla siebie jedną z form odchudzania Metodą Równowagi Metabolicznej i zacznij teraz:

Praca samodzielna z elektronicznym Asystentem Równowagi


Asystent Równowagi to Twój osobisty elektroniczny trener odchudzania. Nauczy Cię Metody Równowagi Metabolicznej, zmotywuje Cię do skutecznego odchudzania i będzie Cię na bieżąco kontrolować!

 

Przejdź do Asystenta

Konsultacje z trenerem i spotkania motywacyjne Klubu Równowagi


Spotkania z trenerem i innymi uczestnikami Klubu raz w tygodniu o tej samej porze na ok. 2 godziny. Wspólna nauka zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego stylu życia jest najprzyjemniejsza i najbardziej efektywna. Konsultacje indywidualne oraz spotkania grupowe odbywają się również przez online Internet. Zobacz, gdzie i kiedy są spotkania i dołącz do nas.

Przejdź do Spotkań


Chcesz dowiedzieć się więcej o Metodzie Równowagi?

Zostaw nam swojego e-maila - wyślemi Ci darmowego e-booka, dzięki któremu wykonasz pierwszy krok do zmiany swojej sylwetki.Twoje dane są z nami bezpieczne. Nie przekazujemy ich osobom trzecim i nie wysyłamy spamu.

Posłuchaj psychodietetyka:

Klub Równowagi to:
  • skuteczne odchudzanie
  • bez głodówek
  • bez męczących ćwiczeń
  • bez efektu jo-jo

Podstawa to dobre nawyki żywieniowe, dzięki którym możesz schudnąć i zapomnieć o nadwadze

STOSUJ ZRÓWNOWAŻONE ODŻYWIANIE Z ASYSTENTEM RÓWNOWAGI METABOLICZNEJ

  • DIETA VS. ZRÓWNOWAŻONE ODŻYWIANIE
  • jesz NAPRAWDĘ WSZYSTKO i chudniesz
  • uczysz się zdrowych NAWYKÓW żywieniowych
  • UTRZYMUJESZ spadek wagi po schudnięciu
  • nie bierzesz żadnych tabletek czy suplementów
  • nie musisz intensywnie ćwiczyć

 

Nauczysz się dobierać jadłospis, przepisy, co jeść, żeby zapomnieć o głodzie i chudnąć - skuteczna dobra i łatwa dieta

Próbowałaś już różnych dobrych diet odchudzających i miałaś efekt jojo? To właśnie restrykcyjne niby skuteczne diety są przyczyną tycia: obniżasz sobie metabolizm, a gdy wracasz do standardowego odżywiania organizm zużywa 2 razy mniej energii skutkiem czego połowa posiłków odkłada się w organiźmie jako zapasy!

Z nami odzyskasz równowagę metaboliczną  

 

One schudły bez wysiłku:

Ania z Piaseczna

  - 18kg

“Jestem w klubie od 7 października 2013. Dziś jestem lżejsza o 10 kilo po 4 miesiącach, odstawiłam już tabletki na nadciśnienie. To niesamowite, ale żeby schudnąć musiałam nauczyć się jeść. Sama nigdy bym nie wpadła na pomysł, że kiedy nie jesteś głodna to właśnie chudniesz!!! ... Zawsze wydawało mi się, że niewiele jem , a ciągle tyłam , albo waga nie spadała. Teraz jest inaczej..."

Mariola z Warszawy

  -29 kg

"Mój rozmiar zmniejszył się o 3 i jestem zadowolona z siebie! Nie ma rzeczy zakazanych, można jeść wszystko, można pić wszystko, tylko trzeba to sobie układać w głowie i rozważać... Ciacha są, bo ja twierdzę, że jak kraść to miliony, a jak jeść to mega fajne rzeczy. Na przykład tort węgierski, tiramisu, takie naprawdę fajne rzeczy, czekoladowe. Alkohol? Jak najbardziej."

Ewa z Chynowa

-17 kg

"Teraz, kiedy schudłam, kiedy wyglądam lepiej, inaczej, mój mąż patrzy na mnie tak, jakby mnie widział po raz pierwszy, tak, jak wtedy, kiedy się we mnie zakochał, ponad 20 lat temu. I bardzo często mi to powtarza. Bardzo często widzę to w jego oczach, w jego dotyku, że wróciły te czasy, czasy młodości. Oboje jesteśmy lżejsi o te kilogramy i młodsi o wiele, wiele lat."
Dieta odchudzająca przepisy, szybkie na odchudzanie
Jak szybko schudnąć tabletki ?! Dobra dieta odchudzająca dla nastolatków
Łatwa zdrowa dieta co jeść aby schudnąć bez jojo? Odchudzanie szybko
Podstawowe zasady odchudzanie po 40. Zdrowa dieta, najlepszy i sprawdzony sposób na odchudzanie
Jak uniknąć jojo stosując dietę odchudzającą? Na odchudzanie suplementy, tabletki i zioła nie działają

czytaj więcej

 

Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego