Grupy stacjonarne

 

Grupy stacjonarne

Grupy Stacjonarne, to spotkania w rzeczywistości, w tak zwanym „realu”, w odróżnieniu od spotkań internetowych.  Uczestnik Grupy Stacjonarnej wybiera Grupę, do której chce przynależeć. Grupa ta spotyka się zawsze w tym samym miejscu, raz w tygodniu o tej samej godzinie na około 2 godziny. Miejsca (są to wydzielone sale) i godziny są z góry określone, a na mapie obok możesz zobaczyć, gdzie już działamy.Na Spotkaniu jest kilka-kilkanaście osób oraz Trener. Spotkanie polega wyłącznie na wspólnej rozmowie, swoistym dialogu motywacyjnym. Ale też wymieniamy się przepisami, pomysłami i rozwiązaniami. Na spotkaniach ważymy się (tylko chętni), jednak nie ujawniamy wagi a mówimy tylko o jej zmianie. Pomaga to monitorować wyniki a nie narusza intymności żadnego z uczestników. Sympatycznym elementem jest loteria owoców. Każdy przynosi 1 dowolny owoc i 1 osoba wygrywa wszystkie na koniec spotkania..

Mapa

Przychodząc na pierwsze  Spotkanie weź ze sobą Podręcznik Metody Równowagi, jeśli go posiadasz oraz 1 dowolny owoc na loterię. Pamiętaj też, żeby aktywować swój abonament.

  • mapa województw

AA

Jeżeli nie ma na mapie interesującego Cię miejsca albo godziny, skontaktuj się z nami. Może dzięki Tobie powstanie nowa Grupa i pomoże nie tylko Tobie ale i innym osobom z Twojego otoczenia.

KUP ABONAMENT NA GRUPĘ >>