Klub Równowagi podejmie współparcę z Partnerem Strategicznym

W związku z planowanym dalszym rozwojem serwisu www.klubrownowagi.pl udostępnimy usługę elektronicznego Asystenta Równowagi Partnerowi Strategicznemu.

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej udostępniliśmy serwis internetowy oraz aplikację mobilną Asystent Równowagi wspierające zdrowy tryb życia i zrównoważone odżywianie. Od 3 lat służą one zarówno osobom młodym jak i starszym zorientowanym na prowadzenie zdrowego trybu życia przede wszystkim osobom z nadwagą chcącym odzyskać właściwą masę ciała. Działanie serwisu i aplikacji oparte jest o psychodietetyczną metodę Równowagi Metabolicznej, która od ponad 30 lat jest stosowana w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Polega ona na rekomendacjach elektronicznego asystenta obejmujących zbilansowane odżywianie się, aktywność fizyczną oraz stymulację motywacji użytkownika do prowadzenia zdrowego trybu życia. W oparciu o przeprowadzaną diagnozę stylu życia oraz interakcje z aplikacją użytkownicy, otrzymują indywidualne porady z zakresu właściwego odżywiania się i aktywności fizycznej, oraz poznają swoje mocne i słabe strony,  własny metabolizm, predyspozycje fizyczne, emocjonalne i psychiczne, dzięki temu osiąganie indywidualnych celów w zakresie poprawy zdrowia, staje się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Z e-usługi Asystent Równowagi skorzystało już ponad 200 tys. osób.

W związku z realizacją planu udostępniania e-usługi Asystent Równowagi, podejmiemy współpracę z Partnerem Strategicznym (lub kilkoma wybranymi Partnerami) z branży: ochrona zdrowia, uroda, żywność, sport, lub pokrewnych, w zakresie udostępnienia serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej (Android / iOS) dla Klientów wybranych Partnerów Strategicznych. 
Poznaj usługę >>  

Podmioty zainteresowane poznaniem szczegółowej propozycji zapraszamy do kontaktu: 606 247 458, e-mail: klub @ klubrownowagi.pl.

 udostępnimy Asystent Równowagi

 

Klub Równowagi podejmie współparcę z Partnerem Strategicznym03 listopada 2018

W związku z planowanym rozwojem usług elektronicznego Asystenta Równowagi podejmiemy współpracę z Partnerem Strategicznym.

Pomóż znajomym i odbierz nagrodę10 września 2018

Pomóż swoim znajomym prowadzić zdrowy tryb życia i odbierz nagrodę od Klubu Równowagi :)

Noworoczny kurs - Produkty w zdrowym odżywianiu06 stycznia 2018

Świętuj z nami 3 lata wspierania zdrowego trybu życia !

Zmiana operatora płatności online01 listopada 2017

UWAGA: Nastąpiła zmiana Operatora płatności online z systemu Payu, na system Przelewy24. 

Ogólnopolskie badanie nawyków żywieniowych01 sierpnia 2017

Rozpoczęte Ogólnopolskiego badania nawyków żywieniowych w kierunku racjonalnego żywienia. 

Pokaż starsze newsy